Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

Mūsu jauniešu komanda iekļūst EJCT ceturtdaļfinālā

Kluba jauniešu komanda TKK/Bremanis (Latvijas junioru izlase) ceturtdaļfinālā ar 6:7 zaudēja SWE/Kohn komandai, izstājoties no tālākajām cīņām Eiropas junioru kērlinga tūres (EJCT) posmā Livechannel Cup.

Turnīrs no 7. līdz 9. oktobrim norisinājās Harnosandā, Zviedrijā. Harnosandas pilsēta ir nozīmīga ar to, ka tās 6 celiņu kērlinga halle ir Zviedrijas kērlinga akadēmijas mājvieta un halles "seja" un instruktore ir 2-kārtējā olimpiskā čempione un 3-kārtēja Pasaules čempione Anette Norberga.

Mūsu komanda pirmajā spēlē ar 6:5 pārspēja SWE/Ahlberg komandu, piedzīvoja zaudējumu ekstra endā ar 5:7 pret SWE/Nygren, pārspēja SWE/Magnusson komandu ar 8:3, bet apakšgrupas pēdējā spēlē ar 3:9 piekāpās grupas līderiem SUI/Lottenbach. Divas uzvaras un divi zaudējumi Latvijas puišiem ļāva ieņemt dalīto 2-3. vietu apakšgrupā piecu komandu konkurencē un iekļūt ceturtdaļfinālā.

Ceturtdaļfinālā pret SWE/Kohn komandu spēles sākums bija ļoti neveiksmīgs. Cenšoties uzspiest agresīvu spēli (spēle ar daudz akmeņiem) no mūsu komandas puses noveda pie 0:5 pēc pirmajiem trijiem endiem. Nākamajos divos endos gan izdevās atspēlēties līdz 5:5 un pirms pēdējā enda tablo vēstīja neizšķirtu - 6:6, kurā tomēr uzvaru ar 7:6 nodrošināja Zviedrijas komanda, pēdējo akmeni ieliekot četru pēdu aplī.
Visi mūsu komandas spēļu ieraksti pieejami: livestones.curlcoach.com/events

Šogad turnīrā piedalījās 10 meiteņu un 9 puišu komandas no Zviedrijas, Skotijas, Šveices, Norvēģijas un Latvijas.
Jau nākamajā nedēļas nogalē uz šāda paša veida sacensībām Oslo dosies abas kluba jauniešu komandas TKK/Bremane un TKK/Bremanis.