Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

TKK/Zass izcīna 2.vietu "NJCT Bill Ross Trophy 2022"


No 30.marta līdz 3.aprīlim kluba jauniešu komanda TKK/Zass piedalījās savā pirmajā Ziemeļu junioru kērlinga tūres posmā "NJCT Bill Ross Trophy 2022", Stokholmas priekšpilsētā Sundbyberg, Zviedrijā.

 

 

Tā bija lieliska iespēja jauniešiem iegūt vērtīgu starptautisko pieredzi, kā arī iepazīt kērlinga kultūru un vides apstākļus 1929.gadā (!) dibinātajā Sundbyberg kērlinga klubā. Šis klubs lepojās un vienlaikus ir arī Zviedrijas sieviešu izlases, junioru sieviešu izlases un vīriešu senioru izlases mājvieta. Papildus sacensībām jaunieši piedalījās jauktajās komandu aktivitāšu sacensībās, kurās parādītie rezultāti palielināja izredzes dalībniekiem iegūt vērtīgas balvas loterijā (olimpiskās čempiones Annas Hasselborgas Kontinentālā kausa spēļu kreklus ieguva Deniss Smirnovs un Kristaps Zass). Brīvā laika aktivitātes izpaudās Stokholmas pilsētu un Sundsbergas piepilsētas apskatēs, pie halles esošajos sporta spēļu laukumos un citās reklaksējošās aktivitātēs.

 

 

Ierodoties Zviedrijā atklājās, ka turnīra komandu sastāvs ir vēl vairāk pastiprinājies nekā sākotnēji tas tika izziņots. Puišu komandu sagaidīja ļoti nopietns pārbaudījums - Zviedrijas un Dānijas puišu un meiteņu izlases. Puišu lielākais trumpis turnīrā noteikti bija spēja labi pielāgoties ledus apstākļiem, precīzā komunikācija un spēles vienkāršotība. Tieši pretinieku komandu vēlme bieži nospēlēt pārāk filigrāni un precīzi atstāja būtiski negatīvu ietekmi uz izvēlētajiem spēkiem un attiecīgā metiena rezultātu. Uzteicama bija arī puišu drosme un ievērotā spēles disciplīna sareģītākajos spēļu brīžos.

 

Pamatturnīra ietvaros mūsu puiši uzvarēja abas Dānijas izlases un pirmo reizi kluba vēsturē arī kādu no Zviedrijas junioru izlasēm (šoreiz puišu izlasi) un Šveices meiteņu komandu, bet piedzīvoja zaudējumu kluba komandai un vienlaikus Zviedrijas junioru sieviešu izlasei "Foxglide". Finālspēlē Zviedrijas puišu junioru izlase "Team Landelius" reabilitējās par zaudējumu pamatturnīrā un godam izcīnīta 2.vieta mūsu puišiem.

 

Apsveicam un Lepojamies.

 

Par turnīra gaitu bildēs, video un citos komentāros iespējams iepazīties Team Zass komandas Facebook profilā un Livestones!

Raimonds Vaivods
2022-04-09 12:22:44
Visi raksti