Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

Uz lieliskas izskaņas noslēdzam 2020./2021.gada sezonu!


Aizvadītajā nedēļā norisinājās Latvijas vīriešu čempionāts, kurā pēc vairāku gadu pārtraukuma piedalījās divas mūsu kluba komandas - TKK/Zass un TKK/Vaivods. Lai arī sākotnēji bija paredzēta abu komandu dalība čempionāta B divīzijā, COVID-19 apstākļos tika mainīta izspēles kārtība un visas 10 komandas aizvadīja spēles vienotā konkurencē A divīzijā.

TKK/Zass komandai šis bija pirmais Latvijas vīriešu čempionāts un pamatturnīrā sākotnēji prognozēto 2 līdz 3 uzvaru vietā izdevās izpildīt uzdevumu ar uzviju, izcīnot septiņas uzvaras un kā pirmajai komandai kvalificēties Playoff spēlēm. Tajā puišiem gan nedaudz pietrūka pulvera un precizitātes un noslēgts Latvijas čempionāts ar augsto 4.vietu. APSVEICAM!

TKK/Zass: Kristaps Zass, Eduards Seļiverstovs, Krišjānis Java, Toms Sondors, Deniss Smirnovs, treneris Raimonds Vaivods (Foto: Ansis Ventiņš)

 

Vīru komandai TKK/Vaivods ar pēc liela pārtraukuma bija iespēja pacīnīties, tomēr šoreiz nācās atzīt gan jaunatnes, gan pieredzes un precizitātes spēku un ieņemt 9.vietu. 

 TKK/Vaivods: Gunārs Bremanis, Raimonds Vaivods, Modris Vītoliņš, Aivars Lācis, Andris Bremanis (Foto: Ansis Ventiņš)

 

Paldies visiem ATBALSTĪTĀJIEM, labu veselību, saulainu vasaru un uz tikšanos jau 2021./2022.gada sezonā.

Raimonds Vaivods
2021-05-17 15:06:40
Visi raksti