Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

Ar 2. eSports kērlinga turnīru klubs noslēdz 2019./2020.gada sezonu


 

Līdz ar 2. eSports kērlinga turnīra noslēgšanos Talsu kērlinga klubs noslēdz 2019./2020.gada kērlinga sezonu.

Kopš iepriekšējā rakstiņa pagājušā gada novembrī kluba komandas un to spēlētāji ir bijuši īstā pārmaiņu "virpulī". 

2019./2020.gada sezonu klubs iesāka ar aktīvu 3 komandu ("Versija", "Slīdi, mazulīt" un "TKK/Zass") dalību vairākās Latvijā organizētajās sacensībās - Rīgas atklātais čempionāts, Riga Junior Open, Ventspils Cup, Latvijas Amatieru līga, Darbadienu līga, Ziemassvētku turnīrs jauniešiem. Sevišķi lielas cerības, ar vairākiem pārsteidzošiem rezultātiem sezonas sākuma un vidus posmā, tika liktas uz kluba jauniešu komandu "TKK/Zass". 

Diemžēl vīrusa "COVID-19" izraisītās pandēmijas un valstī noteiktās ārkārtas situācijas dēļ jauniešu komandai neizdevās aizvadīt cīņas sezonas nozīmīgākajās sacensībās Latvijas junioru čempionātā un savā 1. ārzemju turnīrā "White Night Trophy", Tallinā, Igaunijā! Tieši šis pēdējais turnīrs Tallinā ar spēcīgu komandu un ļoti titulētu ārzemju spēlētāju līdzdalību bija paredzēts kā spilgts noslēgums šai sezonai jauniešiem un "mazulīšu" komandai, bet...

Lai turpinātu jauniešos un pārējos kluba spēlētājos uzturēt tik nepieciešamo interesi, sportisko azartu, kā arī redzētu katra jaunieša iegūtās zināšanas kērlinga taktikas un stratēģijas sadaļā, martā un aprīlī tika organizēti 2 eSports turnīri ar attiecīgu astoņu endu (1 aplis) un četru endu (2 apļi) spēlēm aizvadot arī Schenkel sistēmas un Playoff izslēgšanas spēles pēc Pasaules kērlinga federācijas (WCF) noteiktā PČ izspēles principiem. Turnīros piedalījās attiecīgi 9 un 7 kluba spēlētāji un tos īpaši interesantus padarīja vizuālais un muzikālais noformējums par ko īpaši liels paldies Eduardam Seļiverstovam. Vairāk informācijas - kluba Facebook vietnē.

1. eSports turnīrs - 1.v. Raimonds Vaivods, 2.v. Eduards Seļiverstovs, 3.v. Toms Sondors;

2. eSports turnīrs - 1.v. Raimonds Vaivods, 2.v. Modris Vītoliņš, 3.v. Eduards Seļiverstovs.

 

Paralēli jau minētajam esam veikuši informācijas aktualizāciju vairākās kluba mājaslapas sadaļās - "Par mums", "Par kērlingu", "Galerijas" u.c.

Īpašs paldies Gunāram Bremanim par kluba vēstures un kluba komandu sadaļas aktualizēšanu.

Sadaļā "Par kērlingu" tagad būs pieejams Latvijas - Zviedrijas spēles video ieraksts no 3. Pasaules Jaunatnes Ziemas olimpiskajām spēlēm ar Eduarda Seļiverstova un Raimonda Vaivoda līdzdalību. 

 

Tagad laiks godam nopelnītai atpūtai sezonas siltajā laikā un vērienīgs darbiņš pie nākamās 2020./2021.gada sezonas treniņu un sacensību plānošanas kluba komandām!

Tā būs klubam īpaši nozīmīga sezona, jo 2021.gada 7.janvārī esošie un bijušie kluba biedri, spēlētāji un atbalstītāji īpašā pasākumā atzīmēs 10. gadadienu kopš kluba dibināšanas. 

 

Iespēju robežās kluba spēlētāji organizēs ledus treniņus un spēles Tukuma ledus hallē.

 

Lai visiem kluba biedriem laba veselība, panākumi mācībās, labs sportiskais gars un uz tikšanos uz ledus!

 

 

Raimonds Vaivods
2020-05-14 15:20:57
Visi raksti