Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

2019./2020.gada sezona ir klāt!


2019./2020.gada sezona ir klāt! Kāda tā būs Talsu kērlinga klubam?

Vairāki kluba biedri aktīvu darbību jaunajā sezonā uzsāka jau jūlijā un augustā, piedaloties gan starptautiskās treniņnometnēs, gan pirmajos sezonas turnīros. 

Jūlija mēnesī R.Vaivods devās uz Pasaules kērlinga federācijas (WCF) nometni Fussenē, Vācijā, lai papildinātu teorētiskās un praktiskās zināšanas tiesnešu un instruktoru kursos. Kursi tika izmantoti arī trenera resertifikācijas nolūkos, lai arī turpmākos piecus gadus R.Vaivods varētu strādāt par sertificētu treneri, kas ir īpaši nozīmīgi darbā ar jauniešiem.

Tikmēr viens no jaunākajiem kluba biedriem E.Seļiverstovs aktīvi uzsāka iesaistšanos sagatavošanas procesā, kandidējot uz dalību Latvijas izlases sastāvā Jaunatnes Ziemas Olimpiskajās spēlēs Lozannā, Šveicē. 

Kluba komanda Versija sezonu uzsāka ar dalību starptautiskajā turnīrā Ventspils Cup, savukārt  komandas Slīdi, mazulīt un TKK/Zass arī šajā sezonā turpinās piedalīties Darba dienu līgā un Amatieru līgā, kā arī citos sezonas čempionātos un turnīros. 

Novēlam kluba biedriem, atbalstītājiem un  kērlinga sabiedrībai sasniegt savus izvirzītos mērķus un aktīvu līdzjušanu visas sezonas garumā!

 

 

Raimonds Vaivods
2019-08-23 12:51:47
Visi raksti