Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

Vairāki kluba jaunieši pārstāvēs Latviju Eiropas čempionātā 

 

Aizvadītajā nedēļā Kērlinga hallē, Rīgā norisinājās Eiropas kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīrs, kurā lai arī šoreiz nestartēja neviena Talsu kērlinga kluba komanda, citu klubu komandu sastāvos piedalījās mūsu kluba biedri Evelīna Barone, Madara Bremane un Kristaps Vilks, kā arī vairāku gadu kluba komandas TKK/Bremanis spēlētājs Anrijs Briežkalns.

Pārliecinošāko sniegumu sacensībās demonstrēja Evelīnas Barones un Madaras Bremanes pārstāvošā Jelgavas kērlinga kluba komanda JKK/Staša-Šaršūne, izcīnot 5 uzvaras pamatturnīrā un uzvarot abās finālspēlēs.

Krietni sarežģītāks ceļš līdz uzvarai sacensībās izvērtās Kristapa Vilka un Anrija Briežkalna pārstāvošajai Rīgas komandai A41/Gulbis. Lai arī pamatturnīrā tika izcīnītas 4 uzvaras, finālspēļu kārta tika sākta ar zaudējumu Jelgavas kērlinga kluba komandai JKK/Rēdlihs ar 5:7. Otrā finālspēlē uzvara vien ekstra endā ar 8:7, bet trešajā izšķirošajā spēlē uzvara ar 9:6.

Līdz ar uzvaru šajā turnīrā jaunieši ir ieguvuši tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas kērlinga čempionātā, kas novembra vidū norisināsies Tallinā, Igaunijā.

Apsveicam un vēlam vērtīgu pieredzi un lieliskas emocijas!

Raimonds Vaivods
2018-10-09 14:28:06
Visi raksti