Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

Kluba prezidents pārstāv Latviju 7.Pasaules kērlinga kongresā


No 6. līdz 9.septembrim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā norisinājās 7.Pasaules kērlinga kongress. Latviju kongresā pārstāvēja Latvijas kērlinga asociācijas valdes loceklis un Talsu kērlinga kluba prezidents Raimonds Vaivods.

 

Kongresā uz jaunu četru gadu termiņu tika pārvēlēta esošā federācijas prezidente Keita Keitnesa (Skotija), kā arī kērlinga saimē uzņemta pirmā Āfrikas kontinenta pārstāve Nigērija. Nigērijas pārstāvji sarunās neslēpa savas ambīcijas norādot uz treniņnometnēm un spēlēm Kanādā, gatavojot savas valsts spēlētājus 2019.gada Pasaules čempionātam jauktajiem pāriem, kā arī uzsākot darbu pie pirmās kērlinga halles būvniecības savā valstī.

 

Nozīmīgākās izmaiņas noteikumos ir saistītas ar jauno izspēles formātu Pasaules čempionātā jauktajiem pāriem. Steidzamības dēļ šis jautājums visa kongresa laikā izsauca viss vairāk diskusiju un pretenziju, sevišķi no jaunākajām Pasaules kērlinga federācijas dalībvalstīm.

Atgādinam, ka tieši šajā kērlinga disciplīnā Talsu kērlinga klubam ir augstākais starptautiskais sasniegums, jo 2017.gadā, pārstāvot Latvijas izlasi kluba komanda TKK/S.Blumberga A.Bremanis Pasaules jaukto pāru čempionātā  izcīnīja augsto 8.vietu 40 valstu konkurencē.

 

Atskatoties uz aizvadīto sezonu sevišķi tika uzsvērta kērlinga lielā popularitāte aizvadīto Olimpisko spēļu laikā, finanšu situāciju un nupat noslēgtiem ilgtermiņa sadarbības līgumiem ar sponsoriem.

 

Šīs sezonas ietvaros sevišķa vērība būs kvalitatīva jaunā Pasaules kausa organizācija un Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram Jaunzēlandē, kurā iespējams redzēsim arī Latvijas pārstāvjus.

 

Raimonds Vaivods
2018-09-10 22:01:38
Visi raksti