Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

Kluba jauniešu komandas gatavojas Latvijas junioru čempionātam (papildināts)


 

 

No 6. līdz 8.aprīlim norisināsies Latvijas junioru čempionāts, kurā startēs rekordliels komandu skaits - 9 komandas (5 komandas puišu konkurencē, 4 komandas meiteņu konkurencē)!

Mūsu klubu meiteņu komandu konkurencē pārstāvēs Madaras Bremanes skipotā komanda TKK/Bremane, savukārt puišu konkurencē Kristapa Vilka skipotā komanda TKK/Vilks un Kristapa Zasa skipotā TKK/Zass. Ievērojamā mūsu vecāko dalībnieku pieredze un labi izkoptā sadarbība uz ledus, ilgstoši pārstāvot Latvijas junioru izlases, būs laba ceļamaize čempionātā. Būtiski progresējusi arī TKK/Zass komanda un katrs spēlētājs atsevišķi par ko liecina trīs uzvaras pēdējos četros mačos Latvijas Amatieru līgā.

Abas puišu komandas aizvadījušas arī vairākus kopīgus treniņus uz ledus un klasē, izkopjot vēl vairāk katras komandas spēlētāju tehnisko sagatavotību, metienu spēkus, sadarbību un komunikāciju, kā arī, pilnveidojot zināšanas endu startēģiskajā plānošanā un taktikā.

Puišu komandas treniņnometnē uzlabo metienu tehniku

Mūsu puišu komandām nopietnāko konkurenci noteikti veidos Kriša Vondas vadītā komanda KKR/Vonda no Rīgas un Markusa Salmiņa vadītā komanda VKK/Salmiņš no Ventspils, savukārt Madaras komandai -  SK OB/Stabulniece.   

Vēlam visām komandām interesantas spēles un degošas acis ceļā uz uzvarām!

Raimonds Vaivods
2018-03-16 20:40:11
Visi raksti