Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

Jaunā gada ieskaņās...


Jau pēc nepilnas nedēļas būs klāt Latvijas valstij un Pasaules sportam tik nozīmīgais 2018.gads!

Pilns jaunu izaicinājumu un cerams nevienu vien patīkamu pārsteigumu tas nesīs arī mūsu kluba komandām un spēlētājiem! 

 

Jauno gadu iesāksim ar janvāra rakstiņu žurnālā "Ilustrētā zinātne junioriem". Vairāk kā 2 stundu garajās intervijās un aktivitātēs ar žurnāla pārstāvjiem ir izveidots lielisks kopsavilkums par sporta veidu, aktivitātēm un jauniešu sasniegumiem. Vairāk meklējiet un lasiet žurnālā.

 

Kluba biedru un citu Latvijas līdzjūtēju uzmanība janvārī noteikti būs pievērsta arī jauniešu startam WJCCB, jeb Pasaules junioru čempionātam Somijā janvāra sākumā. Mūsu spēlētāji dosies uz čempionātu kā vieni no pieredzējušākajiem un mērķtiecīgākajiem, taču lai sasniegtu labākos rezultātus noteikti būs jāievēro disciplīna gan spēļu laikā, gan sadzīvē un jāpielāgojas konkrētajiem ledus apstākļiem. Vienlaikus tas, protams, būs milzīgs gods kā pirmajām Latvijas izlasēm startēt starptautiskā līmenī Latvijai tik nozīmīgajā simtgades gadā!

 

Nākamajā gadā LČ vīriešu un sieviešu konkurencē neviena kluba komanda nepiedalīsies, tomēr skumt par to noteikti nav vērts, jo kluba labākie spēlētāji joprojām saņem uzaicinājumus spēlēt citās spēcīgās vīriešu un sieviešu komandās. Tikmēr pēc neliela pārtraukuma mums būs iespēja just līdzi kluba senioru komandai TKK/Bremanis LČ senioriem. 

 

Februāris aizritēs Ziemas olimpisko spēļu zīmē un šajā sakarā varēsim just līdzi saviem favorītiem ierastajās kērlinga disciplīnās un citos sporta veidos. Jau šobrīd ir zināms, ka kopējais TV pārraižu garums no visiem sporta veidiem tieši kērlingam būs viss lielākais. Interesanti, ka sacensības Jaukto pāru disciplīnā sāksies vēl pirms olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas.

 

Marta sākumā trīs junioru komandas piedalīsies Latvijas junioru čempionātā, kas šoreiz būs arī kā kvalifikācijas sacensības Baltijas junioru čempionātam. Konkurence šoreiz solās būt visai sīva, bet ticam mūsu jauniešu spējai atkārtot iepriekšējās sezonās sasniegtos panākumus.

 

Lai izdevusies atlikušā sezonas daļa un atbalstām savējos!

 

Raimonds Vaivods
2017-12-26 21:45:12
Visi raksti