Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

Iepazīsimies ar kluba biedriem - Gunārs Bremanis


Talsu kērlinga klubs turpina iepzīstināt ar aktīvākajiem kluba biedriem un šoreiz uz nelielu interviju esam aicinājuši vēl vienu kluba dibinātāju - Gunāru Bremani.

 

Gunārs allaž ir bijis kvēls kluba komandu un savu bērnu atbalstītājs ikvienās kērlinga sacensībās Latvijā un ārpus tās. Slavējama ir viņa patriotiskā stāja, diskrētums un mīlestība pret šo sporta veidu. Allaž piedalījies kā brīvprātīgais palīgs kluba un Latvijas Kērlinga Asociācijas organizētajos pasākumos un augsta līmeņa sacensībās. Kērlingu sāka spēlēt 2010.gadā un šobrīd aktīvi darbojas arī kluba valdē.

 

Kāds ir Tavs spilgtākais brīdis kērlingā?  

Pirmais kas nāk prātā ir mūsu senioru komandas pirmā piedalīšanās Gižicko pilsētā, Polijā, kur kā iesācēji, spējām gūt tikai vienu uzvaru, bet toties pret kērlinga treneru sastādītu komandu. Šo "joku" atkārtojām Latvijas Ziemas olimpiādē, kad pārstāvot Tukuma novadu, vienīgo uzvaru guvām pret šīs olimpiādes uzvarētājiem Junkeru (Jelgavas pilsēta). Protams, prātā paliek daudzi kuriozi veiksmīgi metieni.

 

Vai esi apmierināts ar kluba līdzšinējo darbību un attīstību? Kas Tavuprāt būtu uzlabojams?

Jau no paša kluba darbības sākuma saskatījām, ka vislabākos panākumus varam gūt, attīstot jauniešu komandas. Tagad redzam, ka šī stratēģija ir pilnībā attaisnojusies. Kopš kluba dibināšanas gada līdz pat šodienai mūsu kluba jauniešu komandas dominē Latvijas čempionātos. Mūsu kluba kontā ir arī uzvara Latvijas jaukto pāru čempionātā un 8.vieta Pasaules čempionātā šajā disciplīnā, 2.vieta Latvijas čempionātā vīriešiem, atsevišķiem kluba biedriem ir medaļas, kas iegūtas, startējot citu klubu veidotās komandās: Latvijas Ziemas olimpiādes zelts, un zelts un sudrabs Latvijas sieviešu čempionātā , zelts Latvijas jaukto komandu čempionātā u.c. Ar kluba panākumiem varam būt apmierināti.

Taču jāsaspringst būs, jo sakarā ar "paaudžu maiņu", mūsu junioru dominante top apdraudēta. Pieaugot kluba dalībnieku skaitam pēdējos gadus nav izdevies noorganizēt kluba kopsapulci, šajā sezonā to noteikti ir jāizdara.

 

Kurām Tavuprāt būtu jābūt svarīgākajām kluba prioritātēm?

Galvenā prioritāte ir atbalstīt kluba biedru kērlinga aktivitātes. Pašreizējā periodā risināt "paaudžu maiņas" problēmu un jaunas vīriešu komandas izveidošanu no junioru vecuma izgājušajiem puišiem un, protams, turpināt popularizēt kērlingu jauniešu vidū.

 

Vai Tavuprāt klubs nākotnē atsāks aktīvu darbību Talsos, vai tam būtu jāatsāk?

Domāju, ka Talsos kērlingu spēlēt un trenēties varēs tikai pēc jaunas kērlinga halles uzcelšanas.

 

Kā Tu novērtē kluba mājaslapas saturu un kvalitāti? Kādi ir Tavi priekšlikumi tās uzlabošanai vai papildināšanai?

Mūsu kluba mājaslapu uzskatu par ļoti labi izdevušos un man nav priekšlikumu tās izmaiņām.

 

Tava favorītkomanda/valsts izlase un/vai spēlētājs Latvijā un Pasaulē?

Mans favorīts vienmēr ir mana kluba komanda Latvijas turnīros, čempionātos un Latvijas komanda starptautiskās sacensībās.

 

Kāds ir Tavs novēlējums Talsu kērlinga klubam?

Talsu kērlinga klubam veiksmi un ilgu mūžu!

 

Kāds ir Tavs novēlējums Latvijas kērlinga sabiedrībai?

Novēlu saticību un aktīvu sadarbību kērlinga popularizēšanā.

 

Kāds ir Tavs novēlējums jauniešiem?

Iepazīstiet un iemīliet kērlingu.

Raimonds Vaivods
2017-12-07 18:07:14
Visi raksti