Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

Kluba junioru komandas piedalīsies Pasaules kērlinga tūres posmā Tukumā


Jau šajā ceturtdienā Tukumā sāksies sportiskajā līmeņa ziņā augstvērtīgākās sacensības Latvijā kopš 2013.gada, kad Volvo hallē, Rīgā norisinājās Pasaules čempionāts sievietēm - "WCT Latvian International Challenger 2017". Mūsu klubu šajās sacensībās pārstāvēs abas junioru komandas - TKK/Bremane un TKK/Bremanis. 

TKK/Bremanis dalību uzsāks ceturtdien jau plkst. 08:00 ar spēli pret Latvijas vicečempioniem "Team Trukšāns" no Kērlinga kluba Rīga. Jau plkst.11:00 varēsim sekot mūsu meiteņu komandas spēlei pret komandu no Anglijas "Team Farnell". Plkst.17:30 mūsu puiši aizvadīs spēli pret pagājušās sezonas Eiropas junioru kērlinga tūres uzvarētājiem "Team Bryce" no Skotijas. Grupas spēļu ietvaros mūsu puiši piektdien un  sestdien vēl tiksies arī ar spēcīgo Šveices komandu "Team Hess" un "Team Lill" no Igaunijas, bet meiteņu komanda ar Somijas sieviešu izlasi "Team Kauste", Dānijas sieviešu izlasi "Team Jensen" un "Team Stern" no Šveices. 

Kluba trenera Raimonda Vaivoda komentārs: "Šīs sacensības abām mūsu kluba jauniešu komandām un visiem kluba brīvprātīgajiem būs neaizmirstama pieredze un tiks iegūti spilgti iespaidi. Rezultāts noteikti nebūs šoreiz noteicošais, svarīgākais ir jauniešiem gūt vērtīgu pieredzi, uzlabot komandas saspēli un sadarbību uz un ārpus ledus, komunikāciju un taktisko sniegumu. Mūsdienu tehnoloģiju vidē ir svarīgi jauniešiem arī klātienē redzēt dažas no labākajām Pasaules komandām un varbūt kādam iegūt papildus motivāciju spēlēt tik augstā līmenī nākotnē. Vēlos pateikt īpašu paldies Latvijas Kērlinga asociācijai par doto lielisko iespēju jauniešiem aizvadīt spēles tik augstā līmenī. Nozīmīgākās sacensības abām komandām ir tikai janvārī, tāpēc novēlu katram jaunietiem gūt ko pozitīvu no katras spēles Tukumā. Paldies visiem kluba brīvprātīgajiem šo sacensību organizēšanā un LAI KATRA SPĒLE IR KO VĒRTA".

J.Bremaņa komanda – Kristaps Vilks, Anrijs Mikuss Briežkalns, Jānis Bremanis, Markuss Salmiņš, Mārtiņš Caune, Matīss Cirvelis, treneris - Raimonds Vaivods.

M.Bremanes komanda – Madara Bremane, Helma Gerda Bidiņa, Zane Ilze Brakovska, Megija Anna Graumane, treneris – Andris Bremanis

SACENSĪBU REZULTĀTIEM VARĒS SEKOT PASAULES KĒRLINGA TŪRES MĀJASLAPĀ - http://worldcurl.com/

SACENSĪBU TIEŠRAIDES UN IERAKSTI - https://www.youtube.com/user/curlingchampionstour

 

Raimonds Vaivods
2017-10-24 21:10:20
Visi raksti