Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

TKK/Bremanis gatavojās II Baltijas junioru čempionātam


      

Gatavojoties II Baltijas junioru kērlinga čempionātam (Pasaules junioru čempionāta kvalifikācijas sacensības!) aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās kluba junioru komandas TKK/Bremanis treniņnometne! Nodarbībās uz ledus uzmanība galvenokārt tika vērsta uz jaunākajiem atklājumiem kērlinga tehnikā, spēlētāju komunikācijas un sadarbības uzlabošanu, kā arī leņķu un sarežģītu metienu treniņvingrinājumiem, savukārt teorijas

nodarbībās tika analizētas atsevišķas Pasaules junioru čempionāta un Kanādas nacionālā vīriešu čempionāta spēles un endi. Treniņnometnes ietvaros tika izcīnītas pārliecinošas uzvaras Latvijas Amatieru līgā pret Latvijas ratiņkrēslu izlasi "Alliance" un komandu "Laimīgie". Saliedēšanas ietvaros tika uzspēlēta lāzerspēle "Lasertag" un aizraujošais WRC!
II Baltijas junioru čempionāts, kurš vienlaikus būs arī Latvijas junioru čempionāts, šogad norisināsies no 29.aprīlim līdz 1.maijam Tukuma ledus hallē. Pagājušajā gadā mūsu komandai šajā čempionātā izdevās uzvarēt, taču lai to izdarītu arī šogad būs nepieciešams Jūsu atbalsts klātienē. Čempionāta uzvarētājkomanda iegūs tiesības pārstāvēt Latviju 2017.gada Pasaules junioru čempionātā Esterzundā, Zviedrijā.


Raimonds Vaivods
treneris
Talsu kērlinga klubs

Raimonds Vaivods
2016-03-24 10:02:42
Visi raksti