Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

TKK/S.Blumberga A.Bremanis uzvar Pasaules čempionus (papildināts)!


Kluba komanda TKK/S.Blumberga A.Bremanis veiksmīgi turpina dalību CCT „LODE Latvian Mixed Doubles Curling Cup” II. Pēc panākuma ceturtdien pār Lietuvas jauktā pāra izlasi, šodien izdevās uzvarēt arī 2-kārtējos Pasaules čempionus Ungārijas izlasi (9:4) un aizraujošā galotnē arī pašreizējos Pasaules čempionus Krievijas izlasi (7:6)!!! Lepojamies un vēlam veiksmi!

Komanda ar trīs uzvarām atrodās A apakšgrupas līderpozīcijās un rīt 11:00 aizvadīs noslēdzošo pamatturnīra spēli pret vēl vienu Ungārijas komandu!

Papildināts!

Turnīra ceturtajā spēlē mūsu komanda tikās ar otru komandu no Ungārijas HUN2/Biro Kalocsai. Spēles pirmā puse ritēja līdzīgi, taču otrā pusē mūsu komanda demonstrēja daudz precīzāku un pārliecinošāku sniegumu par pretiniekiem un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 13:4!

 

Ar spēļu bilanci 4:0 komanda saglabāja līderpozīcijas A apakšgrupā un šodien plkst.18:00 aizvadīs 1/4 fināla spēli pret B apakšgrupas 4.vietu. Veiksmi un labus akmeņus noslēdzošajās spēlēs!

Papildināts II 

1/4 finālā mūsu komandai pretī stājās LAT 4/ I.Rudzīte A.Zentelis. Pēc 4.endiem mūsu komanda atradās samērā drošā vadībā 6:3, taču pēdējos endos veiksmīgāk nospēlēja pretinieki, izcīnot uzvaru arī visā spēlē ar 8:6. Kopvērtējumā komandai 5.vieta 16 komandu konkurencē. Mūsu komandai iegūta vērtīga spēļu prakse un pārliecība dodoties uz Pasaules čempionātu Kanādā!  

Video tiešraides, rezultāti un cita informācija pieejama: http://kerlingahalle.lv/lmdcc/

Raimonds Vaivods
2017-04-08 10:52:27
Visi raksti