Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

Kluba komandas mainīgām sekmēm noslēdz Latvijas čempionātu


Aizvadītajā nedēļas nogalē Kērlinga hallē, Rīgā noslēdzās Latvijas čempionāts vīriešu un sieviešu konkurencē. Vīriešu konkurencē piedalījās 8 komandas, t.sk. divas mūsu kluba komandas - TKK/Bremanis un TKK/Vaivods, savukārt sieviešu konkurencē startēja 6 komandas, kuru vidū kluba meiteņu komanda - TKK/Bremane.

Kā jau tas bija prognozēts labāko sniegumu čempionātā demonstreja TKK/Bremanis (skips J.Bremanis, A.Bremanis, A.Briežkalns, K.Vilks, G.Bremanis, treneris R.Vaivods), kuri sacensības iesāka ar četram uzvarām. Turpinājums pamatturnīrā gan nebija tik veiksmīgs un tika piedzīvoti trīs zaudējumi galvenajiem sacensību favorītiem no Rīgas un Jelgavas. Pateicoties labākam papildrādītājam komanda ieņēma 3.vietu un pusfinālā tikās ar pieredzējušāko Latvijas komandu Junkers Bosch/Smilga no Jelgavas kērlinga kluba. Aizraujošā spēlē ekstra endā ar 10:11 tika piedzīvots zaudējums. Ne visai veiksmīga izvērtās spēle par bronzas medaļām pret daudzkārtējiem Latvijas čempioniem A41/Gulbis, tāpēc jāsamierinās šoreiz ar 4.vietu, taču iegūtas unikālas tiesības piedalīties Eiropas čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīrā, kurš norisināsies š.g. rudenī. Otra kluba komanda TKK/Vaivods čempionātu noslēdza bez uzvarām, bet ar vairākām aizraujošām spēļu galotnēm.

Tuvu izslēgšanas spēlēm un augstākam sasniegumam bija arī meiteņu komanda TKK/Bremane, tomēr šoreiz jasamierinās ar vienu uzvaru pamatturnīrā. 

Talsu kērlinga kluba trenera R.Vaivoda komentārs: "Manuprāt, šajā gadā Latvijas čempionāta kopējais līmenis bija krietni augstāks kā pagājušajā gadā, kas palielināja katras spēles nozīmi un spelētāju spriedzes līmeni. Ir gandarījums redzēt, ka puišu komanda jau otro gadu pēc kārtas sevi apliecina kā viena no valsts specīgākajām komandam. Visas komandas ir uz pareizā ceļa, jāturpina trenēties un uzkrāt pieredzi un augsti rezultāti noteikti būs turpmākajos čempionātos".

Talsu kerlinga klubs vēlās pateikties Talsu novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu dalībai Latvijas čempionātā.

Raimonds Vaivods
2017-01-31 13:52:49
Visi raksti