Talsu Kērlinga Kluba logo un virsraksts.

Ziņas

1/1

TKK/Bremane iekļūst EJCT Oslo ceturtdaļfinālā


Abas Talsu kērlinga kluba jauniešu komandas, pārstāvot Latvijas junioru izlases,  ar dažādām sekmēm atgriežas no Eiropas Junioru Kērlinga Tūres (EJCT) posma Oslo, Norvēģijā.

Talsu kērlinga kluba trenera Raimonda Vaivoda komentārs par notikušajām sacensībām:

"Šis, nenoliedzami, bija viens no labāk organizētajiem turnīriem kādā spēlētājiem un man ir nācies būt. Atzinīgus vārdus var teikt par spēcīgo turnīra komandu sastāvu (piedalījās 6 nacionālās izlases), ledus kvalitāti, halles iekārtojumu, ēdināšanu, transportu, kā arī spēju piesaistīt sponsorus visos līmeņos. Pēdējā brīdī Turcijā valdošās situācijas dēļ dalību sacensībās atsauca abas Turcijas nacionālās junioru izlases, liekot organizatoriem izmainīt grupu sastāvu un spēļu grafiku.

Junioru meiteņu konkurencē sacensībās vienmēr var gadīties pārsteigumi, un šīs sacensības nebija izņēmums. Ārpus izslēgšanas spēlēm palika Skotijas junioru sieviešu izlase SCO/Aitken, kura papildus kritērijā savstarpēji zaudēja gan Norvēģijas meiteņu komandai NOR/Forbregd, gan mūsu meiteņu komandai LAT/Bremane.

Sestdienas vakarā mūsu meitenes aizvadīja pārspēli (ceturtā spēle šajā dienā!) par iekļūšanu ceturtdaļfinālā un veiksmīgāk nospēlējot spēles galotni mūsu meitenes uzvarēja norvēģietes ar 6:5. Ceturtdaļfinālā mūsu meitenes tikās ar Šveices komandu SUI/Stritt un, lai arī vēl pēc 5.endiem bija vadībā ar 4:3, galotne neizdevās tik veiksmīga un tika piedzīvots zaudējums visā spēlē ar 8:4. Kopvērtējumā 6.vieta.

Panākumu pamatā šoreiz bija komandas kapteines Madaras Bremanes spēja mobilizēt komandu un savu metienu izpildījums izšķirošajos brīžos.

TKK/Bremane rezultāti:

Piektdiena, 21.oktobris
18:00 SCO/Aitken -LAT/Bremane 8:5
Sestdiena, 22.oktobris
09:30 SWE/Westman - LAT/Bremane 4:2
15:00 NOR/Forbregd - LAT/Bremane 4:7
17:30 SWE/Sundberg - LAT/Bremane 7:6
20:30 NOR/Forbregd - LAT/Bremane 5:6
Svētdiena, 23.oktobris
9:00 SWE/Stritt - LAT/Bremane 8:4

Mūsu puišu komandai TKK/Bremanis izdevās sacensībās pirmos reizi uzvarēt kādu no Šveices junioru komandām (6:3 pret SUI/Studer) un nospēlēt viss precīzāko spēli komandas pastāvēšanas laikā 8:2 pret NOR Kringleboten (metienu izpildījums - 87,05%!), taču šoreiz nebija pa spēkam uzvarēt stiprās Norvēģijas junioru komandas NOR/Foss un NOR Myran, kā arī Skotijas komandu SCO Baird.

Nākotnē komandai vēl krietni jāpiestrādā pie spēles disciplīnas un rutīnu ievērošanas, taču pāri visam - pie motivācijas un spējas mobilizēties spēļu izšķirošajos brīžos. Ar divām uzvarām piecās spēlēs un labu papildrādītāju puiši kopvērtējumā ieņēma 7.vietu 12 komandu konkurencē".

TKK/Bremanis rezultāti:

Piektdiena, 21. oktobris
10:00 SUI/Studer - LAT/BREMANIS 3:6
15:00 NOR/Foss - LAT/BREMANIS 7:4
20:30 NOR/Myran - LAT/BREMANIS 7:4
Sestdiena, 22. oktobris
09:30 SWE/Nygren - LAT/BREMANIS 2:8
15:00 SCO/Baird - LAT/BREMANIS 7:2

Gatavojoties Pasaules junioru čempionātam, kurš norisināsies 2017.gada janvārī mūsu jauniešu komandas piedalīsies vēl vairākos turnīros Latvijā, Dānijā un Skotijā.

Raimonds Vaivods
2016-11-04 08:22:21
Visi raksti